Bireysel Araç Kiralama

BİREYSEL ARAÇ KİRALAMA HİZMETLERİ HAYATI KOLAYLAŞTIRIYOR

Bireysel araç kiralamada dev fırsat DMR Car'da sizleri bekliyor. Cebinize dost, bütçenizi yormayan son model otomobiller ile keyifli bir yolculuk yapmak bizimle çok kolay! Bireysel araç kiralama hizmetlerimiz kapsamında, İstanbul'un birçok noktasında bulunan kiralama merkezlerimizi ziyaret edebilirsiniz. Bütçenize en uygun olan modelleri inceleyebilir ve anında kiralayarak bireysel olarak yola çıkmanın özgürlüğünü yaşayabilirsiniz. Bireysel araç kiralamada sektörünün öncüsü olan DMR Car ile yolculuklar çok daha konforlu geçecek. Bireysel araç kiralama kapsamında sunduğumuz otomobillerin arasında SUV, minibüs, kamyonet ve binek otomobil gibi çok çeşitli seçenekler bulunur. Siz de gereksinimlerinize uygun olarak belirli bir süreliğine ihtiyacınız olan araçlara makul ücretlerle sahip olursunuz.

Bireysel Araç Kiralama ile hijyen Dolu Yolculuklar

Sunduğumuz bireysel araç kiralama hizmetleri kapsamında her bir araç kullanımı sonrasında otomobillerin detaylı olarak temizlenmesini sağlıyoruz. Bu sayede siz de aracınızı kiraladığınızda sıfır araca binmiş gibi hissediyorsunuz. Hem içinizin hem de işinizin rahat olmasını sağlayan DMR Car ile ister havaalanından isterseniz de şehrin önemli lokasyonlarından aracınızı kolaylıkla kiralayabilirsiniz. Manuel ve otomatik şanzımanlı olarak tercihte bulunabileceğiniz otomobiller yolculuk boyunca zamanı istediğiniz gibi yönetmenize olanak sağlar. Isofix opsiyonlu olarak tercih edebileceğiniz bireysel araç kiralama hizmetlerimiz kapsamında çocuklar da güven içerisinde yolculuk edecek. Bluetooth bağlantısına sahip olan otomobilinizde telefonunuzu kolaylıkla dokunmatik ekrana bağlayarak istediğiniz müziğin açılmasını sağlayabilir, navigasyon desteğinden faydalanabilirsiniz.

Bireysel Araç Kiralama ile İstediğiniz Araç Sizin

Satın almayı istediğiniz araçları deneyimlemek için de önemli bir fırsat olan bireysel araç kiralama hizmetlerimiz kapsamında sedan ve hatchback kasaya sahip olan araçları kolaylıkla kiralayabilirsiniz. Yolculukların pürüzsüz geçmesine olanak sağlayan bireysel araç kiralama hizmetleri kapsamında yolculuklarda geçirdiğiniz süreyi kısaltacaksınız. İstediğiniz zaman istediğiniz lokasoyna kolayca ulaşmanıza olanak sağlayan bireysel araç kiralama hizmetlerimiz kapsamında en doğru sonuçlara kolay bir şekilde ulaşacaksınız. Bütçenizi aşmadan istediğiniz otomobilleri kiralamak için tercih edebileceğiniz hizmetlerimiz ile yolculukların güven dolu ve sorunsuz geçmesini sağlayacaksınız. Donanımlı hava yastıkları ve çok daha fazlası ile yolculuklarda sorunsuz çözümler için tercih edebileceğiniz DMR Car’ın zengin araç filosundan bireysel kiralama hizmetlerine hemen ulaşın!