Filo Kiralama

FİLO KİRALAMADA UZMAN MARKA

Uzun dönem araç kiralama hizmetleri kapsamında işinizdeki verimliliği arttıracak yüksek nitelikli çözümlere ulaşabilirsiniz. Son derece avantajlı bir seçim olan filo kiralama kapsamında aylık ödeme yaparak araçların kiralanmasını sağlayabilirsiniz. Belirli bir süreliğine tercih edebileceğiniz araçlarınız sayesinde lojistik, pazarlama ve satış gibi birçok işlemin tek merkezden tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. İş kaybı yaşanmaması ve verimlilikte üstün kalitenin stabil tutulması için tercih edebileceğiniz filo kiralama hizmetleri sayesinde istediğiniz sayıdaki aracın kiralanmasını sağlayabilirsiniz. Geniş araç filosu ile hizmet veren DMR Car ile işinizi geliştirecek ekonomik çözümlere sahip olacaksınız. İsterseniz tek bir araç, isterseniz de yüzlerce araç kiralayabileceğiniz DMR Car sayesinde yolculuklar çok daha verimli ve konforlu geçecek.

Filo Kiralama ile İşiniz Rahatlayacak

İşinizi rahatlatacak etkin çözümleri ile fark yaratan DMR Car, amortisman, ikinci el değeri ve yatırım riski gibi giderlerden yüksek ölçekte tasarruf etmenize olanak sağlar. Araç mülkiyeti ile ilgili giderler sizin için bir sorun olmaktan çıkacak. Vergiler, sigorta giderleri, kasko bedeli ve periyodik bakım gibi giderlerden önemli ölçüde tasarruf edersiniz. Hasar onarımının gerektirdiği durumlarda da yanınızda olan DMR car, satın alma maliyetlerinden kazandırdığı bütçeyi hasar onarım gibi diğer gider kalemlerinde de devam ettirir. Yazlık ve kışlık lastik değişimlerinde değişmeyen markanız olan DMR Car’ın filo kiralama hizmetlerinden faydalanarak işinizi kolayca geliştirme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Filo Kiralama İşinizi Geliştirir

İşinizi geliştirecek çözümlere tek merkezden sahip olabileceğiniz DMR Car’ın filo kiralama hizmetleri sayesinde kazanan işiniz olacak. Araç kiralama maliyetlerinin içinde tüm bakım ve onarım giderleri dahildir. Araçlardan herhangi birinin arızalanması durumunda hemen ikame araç takviyesi yapılır. Bu sayede hem siz hem de çalışanlarınız, içi rahat bir şekilde yolculuğunu tamamlama fırsatı bulur. Hiç kimsenin kaygı duymadan yola çıkmasına olanak sağlayan filo kiralama hizmetlerimiz sayesinde aylık sabit ücretlerle ne ödediğinizi bilirsiniz. Yaşamı kolaylaştıran ekonomik çözümlerin bir arada bulunduğu filo kiralama hizmetlerimiz kapsamında kısa ve uzun dönem araç kiralama taleplerinize en uygun yanıtları bulacaksınız. Siz de ihtiyacınız olan filo kiralama için işin uzmanına danışın!

Whatsapp Telefon