Hakkımızda

Dmr Car Filonun kuruluş amacı ucuz ve güvenli araç kiralama işlemini hem web üzerinden hem de mobil uygulamalardan kolaylıkla gerçekleştirebilmenizi sağlamaktır.

Dmr Car Filonun iş modelinde, maliyetlerin düşük tutulması sayesinde ucuz fiyatlarla araç kiralama hizmeti herkese ulaştırılabilmektedir.  Bu sayede hem ucuz fiyat garantisi sunabiliyoruz hem de hizmet kalitesini sürekli yüksek tutabiliyoruz.  Bu sayede belirli bir hizmet kalitesinin garantili bir sekilde sunulmasını sağlamış oluyoruz.

Dmr Car Filo, araç çeşitliliği açısından da çok zengin seçenekler barındırır. Aynı lokasyonda yüzden farklı araç çeşidi sunduğumuz oluyor. Tüm seçenekleri bir araya getirdiğimiz için hepsini ayrı ayrı sormanıza gerek bırakmamış oluyoruz. Kiralama işleminizi son günlere bırakmayıp, erken rezervasyon yaptığınız takdirde araç çeşitliliğinden daha fazla yararlanırsınız ve az bulunan araçları kiralayabilme imkanına kavuşursunuz.

Güvenli araç kiralamanın ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Araçların bakımlı ve sigortalı olmasını temin ediyoruz. Hiç bir şekilde ek ücret gibi sürprizlerle karşılaşmıyorsunuz.

Keyifli bir araç kiralama deneyimi yasamanız için tüm ekibimle birlikte sürekli çalışıyoruz. Tüm destek ihtiyaçlarınız için 24 saat hizmet veriyoruz.

En büyük reklamın sunduğumuz hizmetin kalitesi olduğunun farkındayız. Yeni müşterilerimizin çok büyük bir bölümü diğer müşterilerimizin tavsiyesi ile geldiğini belirtiyor. Bizim en büyük gurur kaynağımız verdiğimiz hizmetten müşterilerimizin memnun kalması ve sürekli kiralamalarını gönül rahatlığı ile Dmr Car Filo üzerinden yapmaya devam etmesidir.

Bizi mutlaka deneyin, memnun kalacağınıza ve çevrenize de tavsiye edeceğinize eminim.

Saygılarımla,
Gökhan DEMİRCİ
Dmr Car Filo  Genel Müdürü
Whatsapp Telefon