Kampanyalar


KAMPANYALAR İLE HERKES ARAÇ KİRALAYABİLİYOR

Zengin araç filosu sayesinde herkes için ulaşılabilir olan DMR Car, araç kiralamaya ihtiyaç duyan herkes için çeşitli kampanyalar düzenliyor. Ulaşılabilir fiyatlarıyla özel otomobilde yolculuk etmenin ayrıcalıklarını sonuna dek yaşamanıza olanak sağlayan DMR Car sayesinde yolculuklarınız çok daha konfor dolu geçecek. Kamyon, kamyonet, minibüs, SUV, jeep ve binek otomobil konusundaki beklentilerinizi tam olarak karşılayan DMR Car, çeşitli kampanyalar ile tüketiciler için oldukça avantajlı sonuçlar doğuruyor. Siz de DMR Car’In kampanyalı araçlarından faydalanarak bu kusursuzluğa son derece makul fiyatlarla ulaşın. Hayatı güzelleştiren küçük detayları bir arada bulabileceğiniz DMR Car’ın fırsat araçları da son teknolojik donatılar ile zenginleştirilmiştir. Her araçta bulunan asgari donanımlar dahi kusursuz bir yolculuk yapmanız için yeterli oluyor.

Kampanyalar Araçları Cazip Kılıyor

Planınızda olmasa bile sağladığı avantajlarla, araç kiralamanın daha faydalı olduğunu düşünerek yaşamınızı kolaylaştırabilirsiniz. Son derece avantajlı olan kampanyalarımız ile normal şartlar altında tercih edeceğiniz bir otomobilden çok daha üstün bir otomobile sahip olabilirsiniz. Hayatın her anın dolu dolu yaşamanıza olanak sağlayan DMR Car sayesinde otomobillerdeki verimin artmasını sağlıyor. İçerisinde gözlük kabı bulunan araçların aydınlatmalı torpidoları ve kol dayama ünitesi sayesinde evinizin konforunda yolculuk etme imkanına sahip oluyorsunuz. Beklentilerinize göre tercih edebileceğiniz hibrit, dizel ve benzinli araçların yanı sıra otomatik veya manuel vites tercihinde de bulunabiliyorsunuz. Kullanım alışkanlıklarınızı değiştirmeden, istediğiniz araca sahip olmanızı sağlayan DMR Car ile daima ileriye gidersiniz.

Kampanyalar Sizin için Avantajlı

Son derece avantajlı fiyatları ile son model araçları herkes için ulaşılabilir kılan DMR Car ayrıcalığını keşfetmenin vakti geldi. İstanbul bölgesinde birçok kiralama noktası bulunan DMR Car’a danışarak sizin için en uygun olan otomobile kolayca sahip olabilirsiniz. İstediğiniz otomobilin üst segmentini kampanyalar ile aynı fiyata kiralamanın ayrıcalığını da yaşayabilirsiniz. Sürücü deneyimini iyileştiren birçok donatının bir arada bulunduğu kiralık otomobillerimiz ile yollarda sarsılmadan, güvenle ve konforla yolculuk edeceksiniz. Siz de hem kendiniz hem de sevdikleriniz için bu zahmetsiz lükse sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Whatsapp Telefon