Kiralama Noktaları

KİRALAMA NOKTALARI İLE GÜVENDESİNİZ

İstediğiniz donanım özelliklerine sahip olan araçları kolay bir şekilde kiralayabileceğiniz kiralama noktaları sayesinde yolculuklar çok daha konforlu geçecek. Kiralama noktaları sayesinde tanımadığınız insanlarla aynı araçta yolculuk etmek zorunda değilsiniz. Çok makul ücretler karşılığında tercih edebileceğiniz kiralama noktalarından faydalanarak yolculukların çok daha konforlu geçmesini sağlayabilirsiniz. Araç içerisinde müziğinizi istediğiniz ses seviyesinde dinleyebilir, telefon görüşmeleri yapabilir, dilediğiniz zaman mola verebilir, kısacası hayatı kendi sınırlarınız içerisinde yaşayabilirsiniz. DMR Car güvencesi ile kiralayabileceğiniz araçlar şimdilik İstanbul Sancaktepe İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı, İstanbul Havaalanı ve İstanbul-Ümraniye merkezlerinde sizleri bekliyor.

Kiralama Noktaları ile Araca Kolay Ulaşım

İş seyahatlerinden turistik gezilere kadar çok çeşitli amaçlar için tercih edebileceğiniz kiralama noktaları hem kısa süreli hem de uzun süreli kiralamalar için uygundur. Her türlü araç gereksiniminiz için doğru bir çözüm bulabileceğiniz kiralama noktaları ile en üst model araçlardan ekonomik binek otomobillere kadar tüm modellere ulaşabilirsiniz. Yakıt tüketimi ve konfor bakımından oldukça avantajlı olan kiralama noktaları ile kasko, vergi, bakım ve sigorta gibi maliyetlerinden de tasarruf edersiniz. Yol yardımı ihtiyacınız olduğu durumlarda veya araç ikamesi desteği gerektiği durumlarda da destek alabileceğiniz kiralama noktaları ile ister bireysel kiralama isterseniz filo kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Sahip olduğunuz bütçe ile diğer ihtiyaçlarınızı finanse ederken kolay bir şekilde araç kiralamanıza olanak sağlayan kiralama noktaları, sadece ihtiyacınız olan süre dahilinde aracınızı kiralamanıza olanak sağlar. Sabit bir kira ödemesi sayesinde bütçenizi aşmadan özel otomobil gereksinimlerinizi karşılamanıza olanak sağlayan DMR Car, araç bakım ödemeleri, motorlu taşıtlar vergisi gibi giderlerden de sorumlu olmamızı engeller.

Kiralama Noktalarımızı Ziyaret Edin

Yaşamınızı kolaylaştıracak donatıların bir arada bulunduğu araç kiralama hizmetlerimizden faydalanmak için kiralama noktalarını tercih edebilirsiniz. İstanbul’un her iki yakasında tercih edebileceğiniz kiralık araçlar ile Türkiye’nin dört bir yanına konfor dolu bir yolculuk yapabilirsiniz. İster iş isterseniz de seyahat gibi farklı amaçlar için tercih edebileceğiniz kiralık araçlar için hemen satış noktalarımızı ziyaret edin. SUV, kamyon, kamyonet, minibüs ve binek araçlar arasından tercihte bulunarak beklentileriniz ile uyumlu olan modellere makul fiyatlarla ulaşabilirsiniz.  Konfor dolu ve güvenli yolculuklar için tercih edebileceğiniz son model araçlar için kiralama noktalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Whatsapp Telefon