Kurumsal Araç Kiralama

KURUMSAL ARAÇ KİRALAMA HİZMETLERİ İLE İŞİNİZİ RAHATLATIN

Genellikle uzun dönem kiralama hizmetleri için tercih edilen kurumsal araç kiralama hizmetleri ile iş yeriniz için istediğiniz sayıda araç kiralayabilirsiniz. Vergi indirimi avantajından faydalanarak işiniz için önemli bir gelişmeye imza atabileceğiniz kurumsal araç kiralama hizmetleri sayesinde son derece avantajlı sonuçlar elde edeceksiniz. Kurumsal araç kiralama hizmetlerinden faydalanmak isteyenler, farklı marka ve modellerin son teknoloji ile donatılan seçeneklerine kolayca ulaşabilir. Farklı opsiyonlara sahip olan otomobiller arasında bulunan minibüsler, binek otomobiller, SUV seçenekler ve kamyonetler arasından işinizi geliştirebileceğiniz sayısız seçeneğe kolayca ulaşabilirsiniz. Düşük yakıt tüketimine sahip olan benzinli, hibrit veya dizel araçlar arasından tercihte bulunarak işteki verimliliğinizi yollarda da sürdürebilirsiniz.

Kurumsal Araç Kiralamanın Avantajı Çok

Birbirinden farklı avantajlara sahip olan kurumsal araç kiralama hizmetleri sayesinde araç sigortası ve kaskosu gibi giderlerden yüksek ölçekte tasarruf edersiniz. Hem sizin hem de çalışanlarınız için oldukça avantajlı olan kurumsal araç kiralama hizmetleri kapsamında araçlarda meydana gelebilecek herhangi bir hasar durumunda zararın tanzimi firmamız tarafından karşılanır. Olası bir kaza anında yedek araç hizmeti de sunan DMR Car ile kurumsal araç kiralama işlemleri oldukça kolay. Tek tıkla müşteri temsilcilerimize ulaşarak kurumsal araç kiralama hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Güler yüzlü personellerimiz, kurumsal araç kiralama konusundaki tüm sorularınızı sabırla yanıtlar.

Kurumsal Araç Kiralama ile İşinizi Büyütün

İşini büyütmek ve kurumsallaşmak isteyen firmaların tercihi olan kurumsal araç kiralama hizmetleri ile siz de işinizi büyütmeye hemen başlayın. Kurumsal bir imaj çizmek, çalışan ve müşteri memnuniyetini artırmak için tercih edebileceğiniz kurumsal araç kiralama hizmetlerimiz sayesinde tam servis ve bakım, 7/24 yönetim, maliyet tasarrufu, geniş araba segmenti, kaza ve hasar yönetimi gibi birçok avantaja sahip olacaksınız. Şirketinizin operasyonel maliyetlerini azaltmak için tercih edebileceğiniz kurumsal araç kiralama hizmetlerimiz, her geçen gün daha fazla firma tarafından tercih ediliyor. Yolculuk masraflarının sürdürülebilir kılınmasına olanak sağlayan kurumsal araç kiralama hizmetlerimiz sayesinde araçlarla ilgili riskleri minimize eder ve çok daha konforlu bir sürüş deneyimi elde edersiniz.

Whatsapp Telefon