İstanbul Ümraniye

ÜMRANİYE ARAÇ KİRALAMA HİZMETLERİ İLE KONTROL SİZDE

Zamanı dilediğiniz gibi kontrol edebilmenize imkan tanıyan DMR Car sayesinde istediğiniz varış noktasına günün her saatinde çıkabilirsiniz. Zamanı istediğiniz gibi yönetmenize olanak sağlayan DMR Car, son teknoloji ilet donatılan kiralık araçlar ile yolculuklardan daha fazla keyif almanızı sağlıyor. Ümraniye araç kiralama hizmetlerimizden faydalanarak siz de bütçenize en uygun olan modellere kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Audi, BMW, Citroen, Dacia, Fiat, Ford Honda ve Hyundai gibi dünyaca ünlü markaların araçlarına kolayca sahip olarak yolculukların çok daha keyifli geçmesini sağlayabilirsiniz. Ümraniye araç kiralama hizmetlerimiz dahilinde sahip olabileceğiniz araçlarda bulunan çeşitli donatılar sayesinde hayat çok daha pratik geçecek.

Ümraniye Araç Kiralama Filosundaki Otomobiller

Kamyon, kamyonet, SUV, binek otomobil ve minibüs gibi aklınız gelebilecek tüm araçlarda beklentilerinizi tam olarak karşılayan DMR Car, Jeep, Kia, Mercedes, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel ve Peugeot gibi dünya markalarının son teknolojik araçlarını sizler için sunar. Yolculuklarınızın sorunsuz geçmesi için birçok araçta navigasyon sistemi bulunan Ümraniye araç kiralama filomuzda kısa mesafe- uzun mesafe demeden tüm yolculuklarda kusursuzu bulacaksınız. Koltuk bölmesi ısıtmalı olan otomobillerde kışın dondurucu soğuğunda aracın ısınmasını beklemek zorunda kalmazsınız. Otomatik klimaya sahip olan son teknolojik otomobillerde dört mevsim boyunca konforlu bir sürüş keyfinin tadını çıkarırsınız.

Ümraniye Araç Kiralama Bütçenizi Korur

Bir otomobil sahibi olduğunuzda aynı zamanda bir dizi gider kalemine de sahip olursunuz. Vergi ödemeleri zorunlu trafik sigortası, kasko, periyodik bakım maliyeti gibi birçok farklı gider, en mantıklı seçimin Ümraniye araç kiralama olduğunu gösteriyor. Ümraniye araç kiralama ile birlikte yukarıda sayılan gider kalemlerinin hiçbiri üzerine düşünmek zorunda kalmazsınız. Çünkü; tüm bu gider kalemleri DMR Car tarafından karşılanır. Kiraladığınız araçta herhangi bir sorun meydana gelmesi durumunda ikame araç hizmetlerinin de verildiği Ümraniye araç kiralama markamızda yolculuklarınız hiçbir zaman kesintiye uğramaz. Varış noktasına güvenle ve mutlulukla ulaşmak için tercih edeceğiniz Ümraniye araç kiralama noktalarımızın yanı sıra İstanbul’un çeşitli semtlerinde bulunan diğer araç kiralama noktalarını da ziyaret edebilirsiniz.

Ümraniye
İstanbul Ümraniye